Nasze domki

Domki nad potokiem są 3, a każdy z nich jest inny!
Dla Twojego komfortu, każdy z domków wyposażony został w pościel, ręczniki, suszarkę do włosów, czajnik, sztućce, zastawę stołową, lodówkę, mikrofalę oraz koszyczek powitalny. Dodatkowo, w każdym domku znajdziesz kominek, mini biblioteczkę z książkami i planszówkami oraz łącze wi-fi. 
Od 2023 roku domki wyposażone są również w klimatyzatory.
Do Twojej dyspozycji jest również drewno do kominka, grill oraz palenisko z ławkami tuż nad samym potokiem.

Domek nr 2

Jest przeznaczony dla 6-7 osób.

Piękny domek położony tuż nad potokiem Łosiniecki. Przed domkiem znajduje się duży taras, gdzie przy porannej kawie, można posłuchać szumu wody i śpiewu ptaków!
W środku znajdziesz aneks kuchenny z salonem i 2 pokoje, oba wyposażone w 1 łóżko jednoosobowe oraz 1 dwuosobowe, dodatkowo w jednym z nich jest rozkładany fotel. W domku znajdziecie również kominek, klimatyzator, radio, telewizję cyfrową oraz dostęp do Wi-Fi. Na zewnątrz z kolei – duży taras, miejsce na grilla i ognisko, huśtawkę i piaskownicę.

Domek nr 3

Jest przeznaczony dla 2 osób. 

Domek bliźniak. Usytuowany tuż nad potokiem. Wewnątrz znajdziesz w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz węzeł sanitarny. Na swoim wyposażeniu posiada kominek, klimatyzator, radio, TV z telewizją cyfrową oraz dostęp do Internetu. Wewnątrz znajdziecie 1 łóżko dwuosobowe. Na zewnątrz z kolei jest taras, gdzie możecie usiąść, podziwiając widoki i relaksować się wśród odgłosów natury. 
W tym domku istnieje możliwość dostawki dla małego dziecka, w postaci łóżeczka turystycznego.

Domek nr 4

Jest przeznaczony dla 2 osób.

Domek bliźniak. Znajduje się kilka metrów od potoku Łosinieckiego. Przed domkiem jest taras, z którego można podziwiać widok na wodę i okoliczny las. Wewnątrz, domek został wyposażony w aneks kuchenny oraz węzeł sanitarny. W środku znajduje się 1 łóżko dwuosobowe. W domku znajdziecie również kominek, klimatyzator, radio, telewizję cyfrową oraz dostęp do Wi-Fi. 

Wśród naszych Gości, w tym miejscu często pojawia się pytanie, a gdzie domek nr 1? Otóż był, jednak z uwagi na swój wiek i zapewnienie Wam bezpieczeństwa został rozebrany. Ten domek, z czasem wróci do Was w nowej odsłonie, jednak na jego reaktywację będziecie musieli zaczekać i Wy i my nieco więcej czasu.